Życzenia Wielkanocne

Z okazji Wielkiej Nocy pragniemy przekazać serdeczne życzenia wszystkim członkom naszej ukochanej szkolnej społeczności!

Dla naszych wspaniałych maluchów: Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam mnóstwo kolorowych jajek, słodkości i niezapomnianych chwil pełnych uśmiechu. Życzymy Wam wielu wesołych zabaw w gronie rodziny i przyjaciół oraz odkrywania magicznych tajemnic tej wyjątkowej okazji!

Dla kochających rodziców: Składamy najserdeczniejsze życzenia spędzenia radosnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych. Niech ta wyjątkowa okazja przyniesie Wam czas pełen wzruszeń, spokoju i bliskości z Waszymi pociechami. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie, które otacza naszą szkołę.

Dla naszych utalentowanych nauczycieli i pracowników: Wyrażamy ogromną wdzięczność za Wasze zaangażowanie, poświęcenie i profesjonalizm, które codziennie inspirują naszych uczniów i sprawiają, że nasza szkoła jest wyjątkowym miejscem nauki i rozwoju. Życzymy Wam zasłużonego wypoczynku, inspirujących chwil w gronie bliskich oraz pełnych sukcesów kolejnych dni.

Niech ta Wielkanoc przyniesie wszystkim nam mnóstwo radości, nadziei i uśmiechu. Wesołego Alleluja!